نمایندگی ها

شرکت تجهیز آوا نما در زمینه طراحی وتجهیز سالنهای آمفی تئاتر وکنفرانس ، تجهیزات صوت وتصویرحرفه ای وکمک آموزشی و سیستم های ویدئوکنفرانس وانتقال تصویر فعالیت خود را آغاز نموده است.
این شرکت از بدوتاسیس با جذب وبهره مندی ازتوان کارشناسان مجرب، تکنسین های فنی وکادر بازرگانی با هدف همکاری با شرکت های بین المللی در زمینه ارائه کالاهای پرکیفیت وبرتر که دارای استانداردهای جهانی می باشند ، گام موثری را در بهبود وارتقاء عملکرد سازمانهای دولتی وخصوصی برداشته است . از این رو با توجه به گسترش روزافزون علم وارتباطات این شرکت افتخارخود میداند که با بهره گیری ازدانش نوین در زمینه های مختلف که در ادامه به آن اشاره شده است ، رسالت خود را که خدمت به توسعه تکنولوژی میهن عزیزمان می باشد رقم زند.
*نمایندگی انحصاری تجهیزات ادیوکنفرانس وسیستم ترجمه همزمان GESTTON در ایران
*نمایندگی انحصاری دیتا پروژکتورها ASK PROXIMA در ایران
*نمایندگی رسمی تجهیزات ویدئو کنفرانس و دوربین های SONY در ایران
*نمایندگی انحصاری سیستمهای حرفه ای صدا PANNOY در ایران
موجب امتنان و افتخار کارشناسان این شرکت می باشد تا راهنمایی های لازم و مشاوره تخصصی در زمینه تجهیزات مورد نیاز شما را در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند .
یادآوری می گردد کالاهای ارائه شده از سوی شرکت تجهیز آوا نما دارای یکسال گارانتی به همراه کارت ضمانتنامه ودارای پنج سال پشتیبانی فنی ،تامین قطعات خدمات پس از فروش ،نصب وآموزش در سراسر کشور را دارا می باشد.

123 

5 35 گستون - اسک پرو - سونی - هارمان پرو: شرکت تجهیز آوا نما در زمینه طراحی و تجهیز سالن های آمفی تئاتر و کنفرانس ، تجهیزات صوت و تصویر حرفه ای و کمک آموزشی و سیستم های ویدئو کنفرانس و انتقال تصویر فعالیت می کند

Google
Find us on Google+