سونی

بسمه تعالی

باسلام:
احترمآ پیرو برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس (صوتی و تصویری) سازمانها ، مراکز دولتی ،خصوصی و آموزشی با سیتمهای ویدئوکنفرانس و انتقال تصویر، شرکت آوا نما(سهامی خاص) نماینده رسمی فروش ویدئو کنفرانس و انتقال تصویرSONY در ایران آمادگی خود را جهت تجهیز آن مجموعه محترم اعلام و پیشنهادات خود را به شرح ذیل ارائه می دهد.
امروزه با توجه به بازار جهانی روبه رشد ، نیاز سازمانها به بهبود کیفیت ارتباط داخلی و خارجی بیش از پیش ضرورت یافته است . رقابت شدید و هزینه های بالای مسافرتها باعث شده است تا سازمان ها ، نهادها و موسسات آموزشی،علمی پزشکی و شرکتهای سهامی به جای جلسات حضوری که مستلزم هزینه های زمانی ، مالی ، دوری از محل و خطرات سفر می باشد ، از سیستم های ویدئو کنفرانس استفاده کنند ، این امر باعث تسهیل در روند تصمیم گیری و افزایش بهروری ، صرفه جویی وکم کردن هزینه های ماموریتی پرسنل ، تسهیل در برگزاری جلسات مدیران درمحل کار، افزایش وبالابردن کیفیت جلسات روزمره ، کم کردن خطرات احتمالی مسافرتهای اداری پرسنل ، سرمایه گذاری اندک درقبال بهره وری بالا و امکان برگزاری جلسات آموزشی تبادل اطلاعات با متخصصین وکارشناسان خارج از کشور می شود . امکان برقراری این ارتباطات بر روی شبکه های مخابراتی ISDN, MPLS, VPN و شبکه های محلی LAN, WAN و همچنین برروی خطوط ADSL روند رو به رشد استفاده از ویدئو کنفرانس را همزمان با گسترش این امکانات در کشور رقم زده است . در این خصوص تجربه کارشناسان شرکت تجهیز آوا نما که طراح و مجری گسترش ارتباط ویدئو کنفرانسی در نهادهای متعدد دولتی می باشند بی شک می تواند موجبات سهولت در گسترش این تکنولوژی وبهره وری از آن را فراهم سازد.
در این راستا انتخاب ویدئو کنفرانس SONY به دلیل داشتن تکنولوژهای برتر و قیمت مناسب در ایران استقبال بی نظیری از دستگاههای فوق به عمل آمده است.
موجب امتنان و افتخار کارشناسان این شرکت می باشد تا راهنمایی های لازم و مشاوره تخصصی در زمینه تجهیزات مورد نیاز شما را در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 7676 6673 تماس حاصل فرمائید.

با تشکر و تقدیم احترام
شرکت تجهیز آوا نما ( سهامی خاص )
نماینده رسمی ویدئوکنفرانسSONY در ایران

123 

5 35 گستون - اسک پرو - سونی - هارمان پرو: شرکت تجهیز آوا نما در زمینه طراحی و تجهیز سالن های آمفی تئاتر و کنفرانس ، تجهیزات صوت و تصویر حرفه ای و کمک آموزشی و سیستم های ویدئو کنفرانس و انتقال تصویر فعالیت می کند

Google
Find us on Google+